Absolventi kurzů na exkurzi na východním Slovensku

Ve dnech 4.-5.11.2014 CpKP východní Morava uskutečnilo v rámci realizace mezinárodního projektu „Informační servis pro sociální služby" 2-denní zahraniční exkurzi za slovenským partnerem Partnerstvem sociálnej inklúzie subregiónu Šariš, určenou pro absolventy kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách. Odborná exkurze probíhala u 3 vybraných poskytovatelů sociálních služeb v Prešově. Jednalo se o OZ Barlička, Domov Naděje - Charita Prešov a ZOM Prešov.

Vedoucí zástupci jednotlivých zařízení seznámili účastníky se všemi jejich provozovanými činnostmi týkající se nejen oblasti poskytování sociálních služeb, ale i volnočasových aktivit. Zástupci absolventy také provedli prostorami svých organizací, kteří tak měli jedinečnou příležitost shlédnout v plném provozu např. Denní centrum Radost, Centrum pro seniory (OZ Barlička) či resocializační centrum Domov Naděje (Charita Prešov).

Díky této exkurzi získali její účastníci nové informace a praktické zkušenosti v oblasti poskytování sociálních služeb v zahraničí, které mohou využít ve svém profesním životě jako příklady dobré praxe.

Děkujeme všem absolventům za účast a přejeme hodně úspěchů do budoucna.

Za realizační tým projektu, Petra Šatánková - Koordinátorka aktivit.

b_2098_1180_16777215_00_images_absolventi_web1.jpg

 

 

 

CpKP východní Morava podpořili

Další aktivity CpKP východní Morava