Výroční zpráva za rok 2017

Vážení kolegové, milí čtenáři,

uplynul další rok a je mou milou povinností vás z pozice ředitelky CpKP východní Morava pozdravit a informovat vás o činnosti naší organizace v uplynulém roce.

Po roce 2016, který byl ve znamení zpracování a předkládání projektových žádostí, jsme rok 2017 zahájili úspěšně již na jeho začátku. V únoru 2017 jsme zahájili realizaci projektu „Přes Mosty do práce", který je realizován v přerovském regionu. Od srpna 2017 jsme potom každý další měsíc zahajovali nové projekty zaměřené na komunitní plánování. Jedná se celkem o pět projektů aktualizace procesu komunitního plánování sociálních služeb na území ORP Vyškov, ORP Bystřice pod Hostýnem, DSO Mikroregion Hustopečsko, ORP Šternberk a ORP Břeclav. V závěru roku 2018 byl zahájen projekt „Přes Mosty do práce", realizovaný v Brně.

Jako ředitelka organizace bych touto cestou ráda poděkovala všem svým pracovníkům a kolegům, díky jejichž elánu a schopnostem se naší pobočce podařilo nastartovat projekty, které pomáhají široké veřejnosti podílet se na veřejném dění.

Mgr. Gabriela Fellingerová, ředitelka místního zastoupení

Výroční zpráva za rok 2017 ke stažení ZDE.

CpKP východní Morava podpořili

Další aktivity CpKP východní Morava