Projekt „Aktualizace Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb města Uherský Brod“ zahájen

Centrum pro komunitní práci východní Morava (dále jen CpKP VM) pod vedením ředitelky Bc. Gabriely Fellingerové zahájilo v dubnu roku 2013 realizaci dvouletého projektu „Aktualizace Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb města Uherský Brod“. V rámci realizace projektu dojde k aktualizaci Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb ve městě Uherský Brod. Bude posílena udržitelnost procesu komunitního plánování na základě zvyšování dovedností a odborných znalostí členů realizačního týmu projektu a dalších účastníků projektu prostřednictvím vzdělávacích seminářů zaměřených na oblast komunitního plánování.

Celý projekt je postaven na spolupráci všech účastníků cílových skupin, tj. uživatelů, zadavatelů a poskytovatelů sociálních služeb města Uherský Brod. Do projektu budou zapojeny orgány veřejné správy i široká veřejnost.

Proces aktualizace SPRSS bude probíhat prostřednictvím vyhodnocení stávajícího komunitního plánu, vypracování analýz mapující současnou sociální situaci, vzdělávání účastníků projektu, facilitace jednání účastníků projektu za účelem tvorby podkladů a strategických dokumentů, zrealizování a facilitace veřejných setkání za účelem seznámení široké veřejnosti s procesem aktualizace a předložení návrhu plánu k připomínkování, předložení návrhu plánu Zastupitelstvu města k projednání a ke schválení, vytvoření katalogu poskytovatelů sociálních služeb města a vytvoření interaktivního systému jako informativně - komunikačního nástroje pro cílové skupiny i širokou veřejnost obsahující databázi poskytovatelů.

Bližší informace k projektu vám ráda zodpoví paní Bc. Tamara Hýblová, koordinátorka projektu.

CpKP východní Morava

Bc. Tamara Hýblová - koordinátorka projektu

tel: +420 731 691 668

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

b_534_58_16777215_00_images_publicita2.jpg

 

Projekt: „Aktualizace Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb města Uherský Brod“,

reg. č. CZ.1.04/3.1.03/97.00035

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu

Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

 

CpKP východní Morava podpořili

Další aktivity CpKP východní Morava